Home Workouts Personal Trainer

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.2 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Fitness22
Daha sağlıklı bir yaşam, daha fit bir vücut için bu kaliteli uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Yaşam tarzınızı değiştirecek radikal kararlar mı almak istiyorsunuz? Bunun için ilk olarak cep telefonunuzda yer alan uygulamalardan başlamalısınız. Home Workouts Personal Trainer mobil uygulaması da bu anlamda sizlere faydalı bilgiler sunacaktır. Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için spor yapmanız ve sağlıklı beslenmeniz şarttır. Bu konuda da profesyonel bir yardım almak yerine Android mobil cihazınızdan yardım alabilirsiniz. 

Bunu da  Home Workouts Personal Trainer mobil uygulaması sayesinde yapabilirsiniz. İş hayatınıza uygun bir spor programı ayarlayarak hem para harcamadan hem de fazla vakit kaybı yaşamadan spor yapabilir, fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Sweat stüdyosunun geliştirmiş olduğu bu spor uygulaması kullanıcılarına fayda sağlayacak potansiyele sahiptir. Bu sebeple tercih edebilirsiniz. 

Kayla Itsines'in BBG programı, minimum alan ve ekipman kullanarak yüksek yoğunluklu plyometrik eğitim içerir. Uygulamamız, ayrıca sporcular için yeni ağırlık tabanlı bir program olan BBG Stronger'ı geliştirdi. Her zaman hayatinizi kurduğunuz kaslı ve fit vücuda sahip olmak aslında hiç de zor değil. Bunu cep telefonunuzdan yardım alarak sistemli bir şekilde ilerletdiğiniz taktirde başarabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Home Workouts Personal Trainer indir